Ekspert Escalator 2.0 + BONUS 1.0 – Michał Wawrzyniak

Ekspert Escalator 2.0 + BONUS 1.0 - Michał Wawrzyniak pobierz

insight michal pasterski pobierz

Opis

Z jednej strony droga do Ekspertyzy jest prosta… Wiesz dużo, zbierasz to w całość, wydajesz produkt, ludzie kupują, Ty zarabiasz kasę.

W rzeczywistości zrealizowanie tego jest nieco bardziej skomplikowane. ALE jest możliwe, nie jest trudne i możesz to zrobić szybciej niż myślisz. Kiedy wiesz, jakie kroki wykonać oraz co Cię czeka na drodze do stania się Ekspertem.

Nie mylisz się, jeśli teraz myślisz, że na pewno powiemy Ci, że wiemy jakie to kroki i możemy Ci to powiedzieć. Bo właśnie tak jest. Co więcej, jesteśmy bardzo pewni, że to co wiemy, działa, jest skuteczne, przynosi realne efekty.

I wcale nie chodzi o przechwałki… Takie są fakty. Imperium szkoleniowe Michała Wawrzyniaka to dziesiątki produktów, eventów szkoleniowych, cotygodniowych webinarów, mentoringów dla przedsiębiorców i ekspertów. Oraz wiele więcej. NIKT nie nauczy Cię o opakowaniu siebie i Twojej wiedzy oraz umiejętnościach jej sprzedaży, co on!

Więc jeśli po przeczytaniu tego dalej myślisz o zarabianiu na swojej wiedzy, pomaganiu tym innym, dodania do swojego biznesu nakładki edukacyjnej podnoszącej sprzedaż, to jesteś w najlepszym według nas miejscu!

Pełen opis kursu dostępny tutaj.

Kilka dodatkowych słów…

Program szkoleniowy, który umożliwia Ci stać się ekspertem w Twojej dziedzinie. Lubisz jeździć na rolkach, ale nie umiesz zmonetyzować? Kurs da Ci informacje jak przygotować pierwszy projekt, który sprzedaż za prawdziwe pieniądze!

Pozwoli również pokazać Ci jak zacząć sprzedawać Swoją osobę, tak by ludzie uwielbiali z Tobą przebywać i kupować od Ciebie produkty. To będzie prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Bałeś się zaczynać nowe znajomości? Michał Wawrzyniak wytłumaczy jakie techniki stosować, by wywrzeć na drugiej osobie jak najlepsze pierwsze wrażenie.

Jak traktować klientów jako Ekspert w danej dziedzinie, jakie ustanawiać ceny za Swoją usługę, jak pracować z partnerami i firmami zewnętrznymi… i wiele wiele więcej, w paczce od nas. Pobierz już teraz!

 

Co zawiera „Ekspert Escalator 2.0?

  • Kurs „Ekspert Escalator 2.0”  w formatacie ZIP i RAR.

Łączna wartość 4970 zł. Nie chcesz przepłacać? Kliknij w link poniżej 🙂

Pobierz e-book „Ekspert Escalator 2.0” Michała Wawrzyniaka

Mamy dla Was pełną wersję szkolenia „Ekspert Escalator 2.0.” w wydaniu Michała Wawrzyniaka. Koniec przeszukiwania internetu pod hasłem „Ekspert Escalator 2.0 – Michała Wawrzyniak chomikuj” – u nas znajdziecie najlepsze kursy, za które nie musicie płacić ogromnych pieniędzy!

insight michal pasterski pobierz