Fastlane Milionera – MJ DEMARCO

Fastlane Milionera - MJ DEMARCO pdf pobierz

insight michal pasterski pobierz

Opis

„Fastlane milionera” jest echem przypadkowego spotkania, które wydarzyło się dawno temu, kiedy byłem pyzatym nastolatkiem. Było to przyspieszone rozpalenie mojej świadomości zapoczątkowane przez obcego faceta prowadzącego mityczny samochód  –  Lamborghini Countach. Tak narodził się   „Fastlane”, a wraz z nim postanowienie, że zbudowanie bogactwa nie musi mi zająć 50 lat finansowej przeciętności pożeranej przez dziesiątki lat pracy, dziesiątki lat odkładania, dekady durnej skromności i dziesiątek lat 8-procentowego zwrotu z akcji.

Dziś, kiedy podbijam ulice w moim Lamborghini, przeżywam tę samą chwilę, tyle że role się odwróciły. Aby uczcić swój sukces, kupiłem sobie jedną z tych legendarnych bestii – Lamborghini Diablo.

Jeśli nigdy nie miałeś okazji prowadzić samochodu, który swoją ceną przewyższa wartość domów większości ludzi, opowiem Ci, jak to działa. Nie możesz się ukryć. Ludzie ścigają Cię po ulicach, siedzą Ci na zderzaku, gapią się na ciebie w trakcie jazdy, powodując wypadki. Nawet tankowanie paliwa jest wydarzeniem. Ludzie pstrykają zdjęcia, a wkurzeni ekolodzy patrzą na Ciebie spode łba. Z kolei inni insynuują coś odnośnie długości Twojego członka – tak jakby posiadanie Hyundaia sugerowało solidne wyposażenie przez naturę. Najczęściej jednak ludzie zadają pytania.

Najczęstsze pytania pochodzą od ciekawskich nastolatków, jakim i ja byłem lata temu: „Jakim sposobem stać cię na to cacko?” albo „Czym się zajmujesz?”. Ludzie kojarzą Lamborghini z bogactwem i chociaż jest to bardziej iluzja, to jednak ten samochód jest oznaką wymarzonego stylu życia, którego większość ludzi nie ogarnia. Teraz, kiedy słyszę te same pytania, które ja zadawałem dziesiątki lat temu, posiadam moc, aby dać Ci tę wiedzę. Wiedzę w postaci książki i być może wraz z nią także marzenie. Ta książka to moja oficjalna odpowiedź.

Pełen opis książki dostępny tutaj.

Kilka dodatkowych słów…

Zastanawiałeś/aś się kiedyś, jak to jest posiadać najszybsze samochody, najlepsze ubrania, ogromne wille na innych kontynentach? Książka ta opisuje życie praktyka, który tak jak Ty teraz, postanowił zmienić swoje życie o 180 stopni i wziąć byka za rogi.

Jest to jedna z najlepszych książek na rynku o tej tematyce, posiada mnóstwo cennych uwag jak i wskazówek, które pomogą Ci stać się lepszą wersją Siebie. Nie jest to gotowy kurs na maszynę do robienia pieniędzy, jednak przy odrobinie własnej woli, lektura nakieruję Cię na wiele wspaniałych pomysłów, dając możliwość przeniesienia się z obecnego miejsca, na FASTLANE do wolności finansowej.

Jeżeli otwierasz niedługo biznes, to z całego serca nasz serwis poleca Ci uważnie przeczytać ten tytuł i przyłożyć się do przestudiowania każdego działu w skupieniu, ponieważ jest to kompendium wiedzy dla takiego człowieka jak Ty.

 

Co zawiera „Fastlane Milionera?

  • E-book „Fastlane Milionera – MJ DEMARCO” w formatach PDF, ePub, mobi.

Łączna wartość 50,68 zł. Nie chcesz przepłacać? Kliknij w link poniżej 🙂

Pobierz e-book „Fastlane Milionera” – MJ DEMARCO

Mamy dla Was pełną wersję książki „Fastlane Milionera” w wydaniu MJ DEMARCO. Koniec przeszukiwania internetu pod hasłem „Fastlane Milionera – MJ DEMARCO chomikuj” – u nas znajdziecie najlepsze kursy, za które nie musicie płacić ogromnych pieniędzy!

insight michal pasterski pobierz