O nas

Cześć! Z tej strony Marcin, Kasia i Dominik. Jesteśmy studentami Uniwersytetu Warszawskiego (z wyjątkiem Dominika, który studiuje informatykę na Politechnice Warszawskiej). Każde z nas miało ten problem, że szukało różnych dobrej jakości kursów, ale koniec końców trudno było się zdecydować i coś wybrać. Co więcej, sporo kursów kosztuje zdecydowanie więcej niż powinno. Na kieszeń przeciętnego studenta taki wydatek jest wręcz niemożliwy, więc sporo osób rezygnuje z zakupu. Jest to oczywiście normalna reakcja i sami tak robiliśmy. Zdecydowaliśmy jednak, że powinna powstać strona jak ta – Świat Kursów.

Znajdziecie tutaj starannie wyselekcjonowane najlepsze kursy o praktycznie dowolnej tematyce. Najlepsze jest to, że nie musicie za te kursy płacić u osób je sprzedających, ponieważ oferujemy je Wam do pobrania! Plików nie przechowujemy na serwerze, posiadamy tutaj tylko i wyłącznie linki prowadzące do hostingów. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszym spisem kursów i korzystania do woli! 🙂

O nas

Jesteśmy ekipą młodych ludzi – Marcin, Kasia i Dominik. Wiemy, jak ważne dla rozwoju są kursy, ale jednocześnie jak często kosztują one fortunę. Postanowiliśmy więc założyć stronę, na której znajdziecie starannie dobierane przez nas poradniki, kursy i e-booki. Miłej lektury i nauki!

Znajdziesz nas też tutaj: