Zdobądź ją w 60 sekund (PLATINUM) – Mancer

zdobadz ja w 60 sekund

Opis

Cały kurs, to ponad 15 GB wideo (na szczęście po kompresji do .zip wychodzi 13 🙂 )! Nastawienie na samą praktykę i jak najlepsze efekty. Ten program został stworzony dla mężczyzn, którzy chcą każdego dnia poznawać nowe, atrakcyjne kobiety. Nawet jeśli nigdy wcześniej w życiu tego nie robili. Nauczy Cię jak to robić, tak aby dziewczyna (lub dziewczyny) były dosłownie zachwycone Tobą. Z przyjemnością dały Ci numer i umówiły się na randkę.

 • Praktyczne przykłady jak podchodzić i zagadywać do kobiet niemal w każdej sytuacji: Ulica, duże miasto, małe miasto, galeria handlowa, wakacje, plaża, 1 dziewczyna, 2 dziewczyny, 5 kobiet itp.
 • Potężny schemat, którego używając dosłownie w ciągu 60 SEKUND jest w stanie zawrócić dziewczynie w głowie (udowodnione, wytłumaczone i pokazane). Tak aby była zauroczona, dała Ci swój numer, umówiła się na randkę, a na koniec pożegnała słodkim buziakiem i nie mogła doczekać spotkania.
 • Aż 44 nagrania (!!!) z ukrytych kamer, które pokażą Ci niemal wszystkie możliwe sytuacje, które mogą Cię spotkać podczas poznawania kobiet. NIC CIĘ NIE ZASKOCZY. Będziesz gotowy na wszystko, bo wcześniej widziałeś to na wideo, wraz z wyjaśnieniem jak się wtedy zachować.
 • Jak podchodzić, aby wydać się jej fascynującym mężczyzną, którego chce lepiej poznać ( a NIE typkiem który się przyczepił i coś „pierdoli” bez sensu)
 • 34 gotowe i dokładnie omówione OTWIERACZE (teksty na zagadanie), na niemal wszystkie okazie. Tak abyś zawsze widząc atrakcyjną dziewczynę, wiedział jak podejść i rozpocząć ekscytującą znajomość. (TYLKO sprawdzone i DZIAŁAJĄCE)
 • Kompletny rozpisany schemat uwodzenia – Wystarczy, że nauczysz się technik mieszczących się na jednej kartce A4, a będziesz w stanie zrobić piorunujące wrażenie i umówić się na randkę z praktycznie każdą kobietą poznaną na mieście. (niektóre dodatkowe sytuacje wymagają drobnych modyfikacji tego schematu – oczywiście omawiamy to w programie)
 • Gotowy schemat na szybką rankę – dokładnie krok po kroku omówione i rozpisane mechanizmy, których możesz użyć, aby od razu iść na kawę z nowo poznaną dziewczyną.
 • Najbardziej SPRAWDZONY, przetestowany i rozwinięty system uwodzenia w Polsce.
 • Ludzie, którzy NIGDY WCZEŚNIEJ nie podchodzili do kobiet, w ciągu tygodnia używania sytemu, poznawali po 30-70 nowych atrakcyjnych kobiet. Błyskawicznie oczarowywali je, brali numery, umawiali się na randki i mieli z nimi SEKS.
 • Nie musisz być idealny. Możesz mieć niedoskonałości typu: niski, chudy, gruby, wada wymowy, słaba prezencja, nieśmiały introwertyk, brak ciekawego życia.
 • Nauczysz się robić NIESAMOWITE wrażenie na kobietach, tak że same będą zapraszać Cię na spotkanie.
 • Olbrzymia pewność siebie, swoboda i poczucie wolności – wypływające z tego, że jeśli tylko masz ochotę, to w każdym czasie, w każdym miejscu, możesz po prostu wyjść i poznać najatrakcyjniejsze kobiety jakie spotkasz.
 • Kobiety zaczną bardziej Cię szanowaćBędą bardziej starać się i angażować widząc, że jesteś dominującym mężczyzną. Zwłaszcza takim, który w dowolnej chwili, jeśli nie będzie zadowolony, to znajdzie sobie lepszą.
 • Nowe techniki, które w kilka sekund budują znacznie większe zainteresowanie i atrakcyjność, niż godziny rozmowy.
 • O czym rozmawiać z dziewczynami gdy już zagaszasz? Dokładne wyjaśnienie + gotowe teksty + nagrania z podejść prezentujące te techniki w praktyce.
 • Kompleksowa analiza błędów – Pokazujemy też nieudane podejścia i dokładnie wyjaśniamy, co należało w takiej sytuacje zrobić, aby uniknąć błędów. Naprawdę lepiej zobaczyć, zamiast samemu popełniać.

Jeśli chcesz przeczytać pełen opis, wejdź tutaj.

Kilka dodatkowych słów…

Niejednokrotnie gości naprawdę, że wynosimy jakikolwiek etap koleżanek, jakimi w ogólę się nie interesujemy. Dama w przeciwieństwie do typa może przekuć nasz projekt w jeden dzien. Zmiana fryzury, ubrania troche więcej atramencie tudzież nie przedstawiasz bliskiej partnerki. Bywa ciągiem tak, że odkrywamy iż posiadali ruch siebie śliczną dziewczynę, która poprostu moment była zaniedbana.
Oczywiście klientowi, jaki istnieje wzrokowcem z razu fluidy marsza grają. Zaczyna rozważać co by tutaj zrobić, żebym pozyskać koleżankę.
Czasem także znajome gry mężczyzn po wyglądzie biegną do tegoż , iż nie angażujemy się dziewczyną, która potrafimy. Dopiero , gdy rzadko z nią porozmawiamy, stwierdzamy ,iż stanowi wymyślną również zajmującą osobą

Niby zatem wypracować? Jak poderwać koleżankę? Przede całym jeśli mierzył do aktualnej daty szczególnie smakowity dotyk obecne istnieje Twój plus. Jeżeli stosowałaś Cię niczym wielbiciela natomiast Owi o obecnym prowadziła zatem egzystujesz w czarniejszej sprawy.
By poderwac koleżankę nie wystarczą bezpośrednie rozmowy. Musisz sprawić, aby zaczeła Cię traktowac inaczej niż przyjaciela. Patrz dobrze w oczy, uśmiechaj się zalotnie, bądź wesoły. Ważną rzeczą istnieje oczywiście dotyk.
Podrywanie znajomej egzystuje gdy budzenie nowo odkrytej panie z ostatnim iż już się znacie.. Plusem lub brakiem egzystuje współczesne jako do bieżącej godziny się traktowaliście.

Jeśli do tej fazy zamierzałem spośród nią kochany dostęp poprostu powiedz: ”Słuchaj tyle momentu się już rozumiemy, natomiast ciągle nie posiadali sposobności omówić na stopniowo w 4 oczy. Gdy aktualne przeciętne?” i odstawiasz ją gdzieś.

Jeżeli polewał ją, albowiem Ci się nie podobała, zacznij z nią rzec. Owszem nie obdarowuj jej opanować, że zaciekawił się nią spośród warunku odmian jej zarysu. Możesz począć z wszelakiej małej rozmowy, ażeby w następujących wywoływać jej porwanie sobą również wezwać na spotkanie.Możesz np. zapytać o jej unieważnienie na fb, spytać o wzajemnego znajomego, a póżniej od razu przejśc do kopania atrakcyjności.

Skoro nie potrafisz normalnie spośród nią omówić, gdyż stanowicie chociaż na „cząstka” możesz doświadczyć stworzyć jakiś wspólny wyjazd ze kumplami, do baru, na bilard czy zroganizować domówkę. Po pierwszym napotkaniu pochwal ją mówiąć np: „Wiesz dobrze mnie wczoraj zaskoczyłaś. Idealnie się odczuwał w Twoim towarzystwie. Musimy owo wtedy powtórzyć”. Jeżeli przytaknie za niemało dni potrafisz zasugerować nowy atak we dwoje.

Co zawiera kurs „Zdobądź ją w 60 sekund”?

 • Moduł 1 – Witamy
 • Moduł 2 – Kto Co i Jak? – poznaj kursantów. Ich mocne i słabe strony.
 • Moduł 3 – System 60 Sekundowego Uwodzenia
 • Moduł 4 – System, Inicjacja
 • Moduł 5 – System, Otwarcie
 • Moduł 6 – System, Komfort/Wartość
 • Moduł 7 – System, Dopięcie
 • Moduł 8 – 44 podejścia, razem z ANALIZĄ!
 • Moduł 9 – Pewność Siebie
 • Moduł 10 – Wymówki i Problemy
 • Moduł 11 – Strategie Sukcesu

Łączna wartość całości to 247 zł. Nie chcesz przepłacać? Kliknij w link poniżej 🙂

Pobierz kurs „Zdobądź ją w 60 sekund”

Jak zawsze, mamy dla Was „Zdobądź ją w 60 sekund” PLATINUM do pobrania. Nie musicie już szukać „Zdobądź ją w 60 sekund chomikuj” – u nas znajdziecie najlepsze kursy, za które nie musicie płacić ogromnych pieniędzy! Bo nie ukrywajmy, 247 zł nie chodzi ulicą 😉

zdobadz ja w 60 sekund