Spektrum Dynamiki Bogactwa 2.0 – Michał Wawrzyniak

 

zdobadz ja w 60 sekund

Opis

Spektrum Dynamiki Bogactwa NIE JEST dla teoretyków (np. studentów, którzy jeszcze nie pracują) oraz osób, które nie chcą poprawić swojej kondycji finansowej. Aby maksymalnie skorzystać z Tego szkolenia i narzędzia biznesowego, musisz zajmować się biznesem. W przeciwnym wypadku po prostu nie osiągniesz takich efektów jak osoba, która już dzisiaj pracuje i już dzisiaj będzie mogła stosować praktyczną wiedzę i wskazówki!

Celem szkolenia i narzędzia Spektrum Dynamiki Bogactwa jest wprowadzenie Cię na kolejny poziom biznesowy. Aby to się udało, niezbędna jest Twoja gotowość i zaangażowanie!

Jeśli chcesz przeczytać pełen opis, wejdź tutaj.

Kilka dodatkowych słów…

To szkolenie przeprowadzi Cię przez 3 konkretne kroki, po których staniesz się najlepszą wersją Siebie. Dzięki bazie nagrań dowiesz się wszystkiego na temat biznesu. Całą wiedzę stosował sam Michał Wawrzyniak, który jest modelem człowieka sukcesu i nie chodzi tu tylko o rzeczy materialne, lecz wiedzę zagnieżdżoną w jego umyśle.

Dzięki temu kursowi poznasz wiele osób i firm, które korzystając z tej bazy informacji, uzyskało niesamowity wynik na wszystkich polach biznesu. Zrozumiesz drogę, która dobrze przeprowadzona przeniesie Cię na inny poziom życia. Jeżeli twoje pragnienie sukcesu jest naprawdę silne i nie poddasz się na starcie, szczerze polecamy kurs „Spektrum Dynamiki Bogactwa 2.0” – Michał Wawrzyniaka

 

Trzy pryzmaty Bogactwa TO:

Pryzmat Fundamentalny

To biegłość w zarządzaniu bogactwem przepływającym przez nasze życie: Nasza zdolność do tworzenia stałego przepływu wartości i pieniędzy w życiu, bez względu na sytuację rynkową.

Pryzmat Przedsiębiorczy

To biegłość w zarządzaniu bogactwem przepływającym przez nasze rynki: Nasza zdolność do efektywnego zarządzania inwestycjami i przedsięwzięciami, by wartość i pieniądze przepływały przez nasze zespoły i rynki.

Pryzmat Alchemiczny

To biegłość w zarządzaniu bogactwem przepływającym przez nasze społeczeństwo. Jest to Pryzmat, na którym tworzone są pieniądze oraz zasady rynkowe.

Łączna wartość całości to 997 zł. Nie chcesz przepłacać? Kliknij w link poniżej 🙂

Pobierz kurs „Spektrum Dynamiki Bogactwa 2.0 – Michał Wawrzyniak”

Jak zawsze, mamy dla Was „Spektrum Dynamiki Bogactwa 2.0” Michała Wawrzyniaka do pobrania. Nie musicie już szukać „Spektrum Dynamiki Bogactwa 2.0 – Michał Wawrzyniak chomikuj” – u nas znajdziecie najlepsze kursy, za które nie musicie płacić ogromnych pieniędzy! Bo nie ukrywajmy, 997 zł nie chodzi ulicą 😉

zdobadz ja w 60 sekund